oxygenconcept

Apie mus

 

Atstovaujame Vokietijos kompaniją „Oxygenconcept Klauenberg GmbH“ ir esame įgalioti šios kompanijos gaminamos produkcijos „SeaClimate“ platintojai Lietuvoje bei Latvijoje. Parduodame ir montuojame medicininės bei bendrosios paskirties modernius, jūros klimatą patalpoje sukuriančius terapinius įrenginius „Sea Climate“. SeaClimate – patalpoje sukuria sveiką stimuliuojantį klimatą, tokį, koks yra prie jūros ar vandenyno. SeaClimate – neigiamai jonizuoto deguonies ir Negyvosios jūros ar Himalajų kalnų druskos tirpalo simbiozė. SeaClimate – puiki geros savijautos ar gydymosi aplinka. SeaClimate – tai trys komponentai: jonai, deguonis, druska. SeaClimate pagalba galime pakeisti kiekvieną kambarį į gaivaus oro oazę. Įrenginys su ultragarso purkštuvais turi galimybę išpurkšti labai smulkų rūką iš aukščiausios kokybės Negyvosios jūros ar Himalajų kalnų druskos tirpalo ir pripildyti patalpą neigiamais jonais bei deguonimi. Šis unikalus, sausas, mikroskopiškų dalelių druskos klimatas turi keletą pozityvių efektų. Tai – kaip balzamas mūsų kvėpavimo takams, sužadina mūsų jutiminius organus, o oda tampa švelnesnė ir lygesnė. Reguliariai lankantis druskų kambaryje su įrengta SeaClimate technologija atlaisvinami kvėpavimo takai. Tai padeda gydant alergiją, bronchitą, astmą. Turintis dezinfekuojantį bei priešuždegiminį poveikį šis ypatingas klimatas stiprina imuninę sistemą, šalina stresą, nuovargį. Teigiamas efektas pastebimas gydant odos ligas, net ir sunkios formos psoriazę (žvynelinę).

Privalumai. Priešingai HALO metodui, šiuo įrenginiu purškiamas sausas, labai smulkių dalelių druskos rūkas. Jis yra mažiau agresyvus aplinkai ir aprangos medžiagoms. Jo sausos ir labai smulkios rūko dalelės lengvai patenka į kvėpavimo takus. Naudojant HALO metodą ar kitus purškiklius, drėgnas rūkas pasiekia tik gerklas. Mūsų rūkas nepalieka jokių nuosėdų, o HALO metodu yra išskiriamos aiškiai matomos druskų dulkės.

SeaClimate įrenginius galima įrengti ir mažesnėje patalpoje, pvz., namuose (pirtyje ar atskiroje 8-16 kub.m patalpoje), ir didesnėse gydymo ar reabilitacijos įstaigų patalpose, SPA centruose. Sertifikatas patvirtina, kad druskų purškimo įrenginiai atitinka Europos Sąjungos direktyvą 93/42/EEC.