oxygenconcept

Haloterapijos įranga SeaClimate – kas tai?

oxygenconcept-atmen-und-wohlfuehlen  

Visi vertiname ilgus pasivaikščiojimus prie jūros ir žinome jos raminamo poveikio gerovę. Švarus oras, praturtintas druskomis ir jonizuotu deguonimi, kiekvienam – kūno ir sielos atgaiva.

SeaClimate įrenginiai patalpoje sukuria sveiką stimuliuojantį klimatą, tokį, koks yra prie jūros ar vandenyno. SeaClimate – neigiamai jonizuoto deguonies ir Negyvosios jūros ar Himalajų kalnų druskos tirpalo simbiozė. SeaClimate – puiki geros savijautos ar gydymosi aplinka. SeaClimate – tai trys komponentai: druska, deguonis, jonai. SeaClimate gali pakeisti kiekvieną kambarį į gaivaus oro oazę. Įrenginys su ultragarso purkštuvais turi galimybę išpurkšti labai smulkų rūką iš aukščiausios kokybės Negyvosios jūros ar Himalajų kalnų druskos tirpalo ir pripildyti patalpą neigiamais jonais bei deguonimi. Šis unikalus oras, pripildytas mikroskopiškų dalelių druskos ir jonizuoto deguonies, turi keletą pozityvių efektų. Tai – kaip balzamas mūsų kvėpavimo takams, o oda tampa švelnesnė ir lygesnė. Reguliariai lankantis druskų kambaryje su įrengta SeaClimate technologija, atlaisvinami kvėpavimo takai. Tai padeda gydant alergiją, bronchitą, astmą. Šis ypatingas klimatas, turintis dzinfekuojantį bei priešuždegiminį poveikį, stiprina imuninę sistemą, šalina stresą, nuovargį. Teigiamas efektas pastebimas gydant odos ligas, net ir sunkios formos psoriazę (žvynelinę).

Privalumai. Priešingai HALO metodui, SeaClimate įrenginiai išpurškia sausą, labai smulkių dalelių druskos rūką. Jis yra mažiau agresyvus aplinkai ir aprangos medžiagoms. Sausos mikroskopinės rūko dalelės lengvai patenka į kvėpavimo takus. Naudojant HALO metodą ar kitus purškiklius, smulkios druskos dalelės pasiekia tik gerklas. Mūsų sistemos išpurškiamas sterilus rūkas seanso metu nepalieka jokių matomų nuosėdų, todėl einant į procedūros patalpą nereikia specialios aprangos .

Kai kas teigia, kad procedūrų patalpose, kur naudojami SeaClimate įrenginiai, yra drėgna, nes įrenginys naudoja druskos tirpalą, t.y., Negyvosios jūros druska ištirpinta steriliame vandenyje. Ultragarsu suskaidytas tirpalas itin smulkių dalelių rūko pavidalu išpurkškiamas į procedūros patalpą, kur vanduo kaip mat išgaruoja, o ore sklando tik labai smulkios sausos druskų dalelės. Teiginys, kad procedūros vyksta drėgnoje aplinkoje, nėra teisingas, nes per vieną 20 minučių seansą į 18-25 kub.m patalpą išpurškiama vos 40 ml tirpalo. Toks vandens kiekis tikrai negali pakeisti natūralaus patalpos drėgmės santykio. Dėl šios priežasties procedūrų patalpos įrengimui galima naudoti visas statybos apdailos medžiagas, tame tarpe ir tapetus.

 

SeaClimate įrenginį galima įrengti ir mažesnėje patalpoje, pvz., namuose (pirtyje ar atskiroje 4-16 kub.m patalpoje), ir didelėse gydymo ar reabilitacijos įstaigų patalpose, SPA centruose.

Sertifikatas patvirtina, kad druskų purškimo įrenginiai atitinka Europos Sąjungos direktyvą 93/42/EEC. Tai vienintelis, tokį sertifikatą turintis haloterapijos įrenginys Lietuvoje.